УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ
КОЦЮБИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

395657714_1699271067222662_5722646704758976275_n
347240356_3556613487953347_8525985684215204944_n
32752082_2095174764091637_5918502231383998464_n
380530344_806539964808578_8922542263948985979_n
345611404_266769585708716_8376727006938701806_n
347230332_630543995658633_8169912477677996150_n
previous arrow
next arrow

🔗Статут Коцюбинського ліцею №1

🔗 Сторінка ліцею №1 на Інформаційній системі освіти України

🔗Колективний договір Коцюбинського ліцею №1

Коцюбинський ліцей №1 – учасник апробації навчальних підручників/посібників.

У 2024-2025 навчальному році Український інститут розвитку освіти за наказом МОН України проводить апробацію навчальної літератури задля дослідження й підвищення її якості.

Наші педагоги разом із учнями 8-В класу (НУШ Пілот) розпочали апробацію підручників:

🟢 Ольга Кутерга («Біологія» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Соболь В. І.));

🔵 Наталія Лещишин (“Алгебра” підручник для 8 класу закладів (авт. Кравчук В. Р., Підручна М. В., Янченко Г. М.));

🟣 Тетяна Шляхова («Українська література» підручник для 8 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Т. Яценко, В. Пахаренко, О. Слижук, І. Тригуб));

🔴 Наталія Шевчук – (підручник «Підприємливість і фінансова грамотність», частина 1, навчальний посібник для 8 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Сергій Теплов));

Пишаємося нашими педагогами, які завдяки своєму професіоналізму, долучаються до інноваційної діяльності та розвитку освіти нашої країни.

Бажаємо продуктивної роботи!

У Коцюбинському ліцеї №1 розпочав роботу гурток «Лідерство» для учнів 9 – 11 класів (керівник гуртка Слуцька Ю.Г.).😎 Головним завданням та метою гуртка є розвиток лідерського потенціалу учнів шляхом формування в них лідерських якостей,🧠 ключових компетентностей, сприяння отриманню ними досвіду лідерської поведінки;🙋розвиток навичок спілкування,🗣 критичного аналізу ситуації,🤔 конструктивної поведінки в конфліктних ситуаціях; розвиток критичного мислення, інфомедійної грамотності,📽 умінь орієнтуватися в потоці різноманітної, суперечливої інформації.

Це буде дуже корисними вміннями для учасників гуртка, майбутніх громадян світу, які в свою чергу свої набуті знання та вміння втілять на різноманітних практикумах, заняттях, заходах з учнями нашого ліцею і своїм прикладом зроблять свій вклад в громадянському суспільстві країни та будуть надихати інших.💕

Гордість нашого ліцею!

Вчитель фізичної культури Горбач Іван Анатолійович, який викладав у нашому ліцеї до минулого року, нині захищає Україну у лавах Збройних сил України.🇺🇦

Ми мали честь привітати його під час короткої відпустки вдома.🤝

До Дня вчителя йому було вручено подяку від Київської обласної військової адміністрації, яку передав особисто голова Коцюбинської селищної ради Даніш Сергій Павлович.

Ми пишаємося нашим вчителем, який став на захист України та продовжує нести свій внесок у майбутнє нашої держави.💙💛

Разом до перемоги!

3 жовтня 2024 року на базі факультету інформаційних технологій Київського національного університету

імені Тараса Шевченка у м. Київ відбулася настановна конференція для учнів – членів наукового відділення Інформаційних технологій Київського обласного територіального відділення Малої академії наук України🦉.

Учасниками конференції були учні Коцюбинського ліцею №1 Горбач Гліб (8-Г клас), Дяков Микита (8-В клас), Поврозник Матвій (7-Е клас) – науковий керівник Анна Турченко та учень Коцюбинського ліцею №2 Дацішин Дмитро (11-А кл.)- науковий керівник Євген Начос.

Декан Віталій Снитюк, професори та викладачі розповіли про роботу факультетів, а саме про механіко-математичний факультет,

факультет інформаційних технологій, комп’ютерних наук та кібернетики, факультет радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем💻.

У доповнення розповідей учні побачили навчальні аудиторії, полігон кібербезпеки⌨️, обладнання для виконання практичних робіт і навіть такі важливі для сьогодення укриття🙏.

Сергій Палій – кандидат технічних наук, доцент кафедри інформаційних систем та технологій провів екскурсію для наших учнів у студентську лабораторію, де вони могли відчути себе студентами одного з найкращих університетів країни, побачити на власні очі, де саме молоді науковці створюють нові проєкти, які приносять зміни в сучасний світ технологій

1 жовтня 2024 року для учнів середньої та старшої ланок Коцюбинського ліцею №1 відбувся інтерактивний квест до Дня захисників і захисниць України – 2024

«Серце незламних б’ється за Україну»

Ми вдячні розробникам квесту за неймовірно цікаву гру. Інтерактивну гру створив «КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ПЕДАГОГІЧНИХ КАДРІВ».

Діти цікаво та пізнавально провели час, з кожним разом все більше вчаться злагоджено працювати в командах, отримали чудові емоції, повторили вивчений матеріал, 📖а в деяких випадках дізналися для себе ще й нові цікаві факти, а отже поповнили скарбничку своїх знань.

https://fb.watch/vgIvk1_lMk

14 серпня 2024 року головний спеціаліст управління ОКМСТ разом з директором Коцюбинського ліцею №1 відвідали важливий освітній захід. Дмитро Шевченко поділився своїми враженнями:

“Cьогодні ми з колегами відвідали форум з цифровізації освітньої галузі Київської області, що пройшов у Freedom Hall. Цей захід став для нас справжнім джерелом натхнення та нових ідей.

✅Ми мали можливість почути про Центральну базу даних Міністерства освіти і науки України ПАК «АІКОМ», яка значно полегшує управління інформацією в освітніх закладах. Також було цікаво дізнатися про систему EDDY, яка пропонує ефективні рішення для цифровізації шкіл.

🙃Особливо вразила презентація освітньої інформаційної системи «SMART школа», яка робить освітній процес більш прозорим і доступним для учнів, вчителів та батьків. Ми також обговорили виклики та переваги цифровізації з колегами з інших шкіл, що додало нам впевненості в правильності обраного шляху.

🚀Крім того, нас дуже зацікавило питання кібербезпеки у закладах освіти, адже це стає все більш актуальним у сучасних умовах. Ми впевнені, що такі заходи допомагають освітнім закладам бути на крок попереду у впровадженні сучасних технологій та забезпеченні безпеки навчального процесу.

🌞Це був незабутній день, і ми повернулися з масою нових ідей для подальшого розвитку нашого ліцею”.

Підготовка до нового навчального року: ноутбуки у кожен заклад освіти💻🔥

💁‍♀️25 липня 2024 року заклади загальної середньої освіти Коцюбинської територіальної громади поповнили свою матеріально-технічну базу новими ноутбуками!

Вже сьогодні керівники закладів із вдячністю отримали техніку.

Відтепер педагогічні працівники матимуть ще більше можливостей ефективно працювати та підвищувати свою кваліфікацію💪

Не зупиняємося та віримо в Перемогу!💙💛

17 травня відбувся Всеукраїнський конкурс “Податківець майбутнього”, діти нашого ліцею, вже за традицією також взяли участь конкурсі, спрямованому на зміну ментальності суспільства, сприяння до виховання та формування свідомого ставлення до сплати податків молоді; налагодження партнерських відносин між податківцями та майбутніми платниками податків; поглиблення та розширення знань у сфері ринкових відносин; формування навичок дослідницької роботи; залучення бізнесу до співпраці; стимулювання самовдосконалення молоді тощо. Учень 10 класу Башкін Георгій разом з свої наставником, вчителем географії Шевчук Н.М. привезли нашому ліцеї : Подяку, як “Найактивнішому закладу освіти.” Та за участь у “Всеукраїнському мистецькому конкурсі “Податкова абетка”, “Сьогодення податкової та митної справи “, в рамках всеукраїнського конкурсу “Податківець майбутнього”, а також ліцей був нагороджений цінними подарунками.

16 травня 2024 року, у КНЗ КОР КОІПОПК у змішаному форматі відбувся круглий стіл на тему:

” Реалізація державного стандарту базової середньої освіти в 7 класі НУШ для керівників професійних спільнот вчителів природничої галузі ( біології, хімії, фізики). Коцюбинський №1 представляла на даному заході вчитель біології Кутерга Ольга Василівна.

Було обговорено навчально-методичне забезпечення природничої освітньої галузі в базовій середній освіті, дуже цікавими були виступи авторів підручників хімії, біології, фізики. Ділилися своїм досвідом і вчителі природничої галузі, які працювали у пілотних 7 класах у 2023-2024 н.р. Зокрема Ольга Василівна у своєму виступі відмітила, що із запланованого вдалося реалізувати, які труднощі виникали в роботі, а також надала рекомендації колегам, які тільки починатимуть свою роботу у 2024-2025 н.р. Захід видався продуктивним, а учасники отримали нові знання та позитивні емоції.

🏫🎓Університет Григорія Сковороди в Переяславі запросив до участі в Конкурсі з історії України імені Ярослава Потапенка📜🇺🇦 «Боротьба за Українську державність: минуле та сучасне» нашого учня Загнибороду Максима👫 та його наукового керівника Дзевульську Тетяну Янівну👩‍🏫. Максим гідно представив наш заклад💪.

👉Ми пишаємося тим, що Коцюбинський ліцей № 2🏫 готує гідних громадян України!🇺🇦

🤝Дякуємо Університету за надану можливість та фінансову мотивацію наших учнів😎🤝😎.

У час, коли через війну щоденно гинуть люди🥺, руйнуються чиїсь житла🏠, а економіка тримається лише на закордонній підтримці🤝, може виникати думка про те, що охорона та відновлення природи зараз не на часі🧐.

Але чи можемо ми розраховувати на економічне процвітання та безпечне майбутнє в країні, де залишки природних екосистем були принесені в жертву важких обставин?🌍 На це болюче питання спробувала дати відповідь Каріна Батюк👫, учениця 8-А класу, у своєму дослідженні “Довкілля і війна. Відновлення”🌷(керівник- Тетяна Дренська👩‍🏫, учитель біології та хімії) у межах ІІ обласного форуму “Київщина екологічна: злочини війни”☝️. Відеопроєкт📹 нашої учениці був відзначений як один з найкращих на цьогорічному форумі🤩.

Дякуємо за #ЕКо_Lогічну позицію та бажаємо Каріні нових творчих звершень!❤️🤝🇺🇦

🤩25 квітня 2024 року в Коцюбинському ліцеї 1 відбулося друге засідання обласної педагогічної студії з теми “Формування навичок читання на уроках літератури та в позаурочний час: практичні аспекти” для вчителів української мови та літератури, зарубіжної літератури( керівник -Наталія Івановська, учитель зарубіжної літератури).

📖Говорили про те, яким має бути сучасний урок літератури, про театралізацію на уроці як один із найкращий способів зробити літературу бажанішою для сучасного учня. Розглянули приклади інтеграції як засіб активізації пізнавальної роботи на уроці.

🔥Переконалися, що такі зустрічі необхідні освітянам, оскільки дають можливість обмінятися своїми набутками, ідеями, досвідом, поповнити свій ресурс , удосконалювати педагогічну грамотність, бути обізнаними з новинками в освіті.

♥️ Пам’ятаємо: тільки той може запалити вогонь у серцях учнів, хто горить сам!