🖇️ Наказ про проведення І етапу конкурсу-захисту МАН 2023-2024 н.р..pdf
🖇️ Наказ про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН_2024.pdf
9 квітня на базі Коцюбинського ліцею № 2 відбулась науково-практична конференція «Scientific future» .
Тема конференції «Дослідницькі проєкти МАН: реалії, переваги, перспективи». У заході взяли участь:
юні дослідники та їх наукові керівники обох ліцеїв;
Вікторія Баран, заступник селищного голови;
Олена Лошицька, начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму;
Ольга Томченко, кандидат технічних наук, методист лабораторії ГІС та ДЗЗ НЦ «МАН»;
Любов Городиська, головний спеціаліст УОКМСТ.
Метою заходу було ознайомлення учасників освітнього процесу з проєктами МАН, допомогти зробити перший крок у підкоренні світу науки, надати можливості учителям розвинути навички ментора, наставника, комунікатора.
Під час конференції відбулося нагородження учнів-переможців та вчителів-тренерів за минулий рік, виступили переможці в цьогорічних проєктах МАН. Учасники освітнього процесу попрацювали в локаціях, а потім представили свої проєкти. На завершення конференції учасників та їх наставників було нагороджено сертифікатами.
Науково-практична конференція «Scientific future» стала справжнім святом для нашого селища.
Бажаємо всім натхнення в підкоренні науки!
16 березня 2024 року на базі Київського столичного університету імені Бориса Грінченка відбулася Друга всеукраїнська наукова Пі-конференція з нагоди Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики.
Одним із доповідачів на цій конференції став Дацішин Дмитро, який підготував виступ на тему: «Розробка комп’ютерної версії гри «Snakes and Ladders»».
Тема Міжнародного дня математики у 2024 році: «Математика ‒ це гра!» Національний центр «Мала академія наук України» став ініціатором проведення та головним організатором Всеукраїнської наукової Пі-конференції для школярів і студентів. Цей захід покликаний активізувати роботу з популяризації математики, професійної орієнтації та залучення молоді до дослідницької роботи, а також продемонструвати важливість математики для всіх. Завданням конференції є підтримка талановитих школярів і студентів, які проявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності.
Вітаємо Дмитра та бажаємо йому подальших успіхів!
27 жовтня 2023 року в Малій академії наук відбулася Обласна учнівська науково-практична конференція “Філософський симпозіон – 2023” «Нескорена Україна. Моя Київщина».
Традиційна для учнівської молоді Київщини конференція «Філософський симпозіон», яку вже вп’яте проводить КЗ КОР «Мала академія наук учнівської молоді», стала підсумком дослідницько-пошукової експедиції «Нескорена Україна», що стартувала 24 лютого 2023 року, у річницю початку загарбницької війни рф проти України. У роботі секції “Мова – код нації” узяли участь учениця 9-Б класу Вовкогон Анастасія та її науковий керівник Дем’янова Олена Олександрівна із роботою “Внесок Бориса Грінченка в розвиток української мови”. Близько двохсот учасників представили результати своїх досліджень, отримали поради від модераторів секцій – науковців-партнерів МАН, рекомендації, як продовжувати дослідження, як його представляти, як можна його покращити, як зробити маленький виступ основою майбутнього дослідницького проєкту, який можна представити на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України вже цього року.
Мала академія наук Київщини презентувала збірник “Філософський симпозіон – 2023” “Нескорена Україна. Моя Київщина”.
У збірнику представлено тези виступів і доповідей учасників Обласної учнівської науково-практичної конференції “Філософський симпозіон – 2023” – “Нескорена Україна. Моя Київщина”, яка відбулася 27 жовтня 2023 року. З приємністю повідомляємо, що публіковано доповіді учнів нашої громади:
Анастасії Зінкевич, учениці 11 Б класу ліцею №1,
“Ісмаїл Рамазанов: захистити Київщину, щоб звільнити Крим”
(науковий керівник Максим Вакулюк);
Анастасії Вовкогон, учениці 9 Б класу ліцею №2,
“Внесок Бориса Грінченка у розвиток української мови”
(науковий керівник Олена Дем’янова).
Ознайомитися з збірником можна за посиланням https://kyivobl-man.in.ua/prezentuyemo-zbirnyk…/
25 січня 2024 року відбулася МЕНТОР-СТУДІЯ ДЛЯ КООРДИНАТОРІВ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ВІДДІЛЕНЬ МАН Київської області.
Коцюбинську громаду представили головні спеціалісти управління ОКМСТ Любов Городиська та Ганна Шамрай.
Приємно відзначити, що за результатами моніторингу діяльності Київського обласного територіального відділення МАН у громадах Київщини було виявлено високий показник результативності обдарованої молоді закладів Коцюбинської ТГ, зокрема у Всеукраїнському Конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, патріотичних проєктах “Звитяжна Київщина” та “Нескорена Україна”.
Потужних результатів досягли учні Коцюбинського ліцею №1 та Коцюбинського ліцею №2 у Національній олімпіаді геніїв “GENIUS Olympiad Ukraine”.
Щиро дякуємо команді Київського обласного територіального відділення МАН за можливість долучатися до цікавих проєктів, пробувати, здобувати, перемагати.
Дякуємо ЗСУ за можливість вчитися і вчити!
Коцюбинське територіальне відділення МАН України «СВІТ – Сучасні Винахідливі Інтелектуальні Талановиті».
Чудові новини від юних науковців!
Учні Коцюбинський ліцей 2 Коцюбинської селищної ради стали призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів КЗ КОР «Мала академія наук учнівської молоді»:
Богдан Бездворний (10 клас, науковий керівник Сергій Хаблак) наукове відділення “Екологія та аграрні науки” (секція “Селекція та генетика”) – ІІІ місце;
Катерина Шовкомуд (10 клас, науковий керівник Роман Бабенко) наукове відділення “Історія” (секція “Всесвітня історія”) –ІІІ місце.
Бажаємо успіхів призерам! Не зупиняйтеся на досягнутому!
Дякуємо за можливість жити та навчатися нашим Захисникам
20 грудня 2023 року на базі Коцюбинського ліцею #1 відбувся І (регіональний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.
З вітальним словом виступили селищний голова Даніш С.П., секретар ради Главацька Ю.О. та начальник управління ОКМСТ Лошицька О.Л.
Свої наукові проєкти представили 9 учнів закладів середньої освіти селища.
Переконливо і впевнено виступили вони, піднявши різновекторні, в той же час актуальні теми.
Не було переможених, адже кожен був унікальний у своїй розробці.
Разом з тим за рішенням журі на ІІ (обласному) етапі найпрестижнішого учнівського наукового конкурсу громаду представлять такі учні:
Загниборода Максим (11 клас, Коцюбинський ліцей #2)
Бездворний Богдан (10 клас, Коцюбинський ліцей #2)
Дацішин Дмитро (10 10 клас, Коцюбинський ліцей #2)
Шовкомуд Катерина (10 клас, Коцюбинський ліцей #2)