
Неймовірна гордість громади: наша Вікторія Бондаренко виборола «срібло» у США на GENIUS Olympiad! Про наше селище, про наших освітян, про Коцюбинський ліцей №1 знає весь світ! Наша талановита вихованка МАН, учениця 10-А класу Вікторія Бондаренко, здобула історичну перемогу — срібну медаль у фіналі найбільшого у світі екологічного конкурсу проєктів GENIUS Olympiad, що проходив з 8 до 12 червня у Сполучених Штатах Америки (Рочестер, штат Нью-Йорк)!Вікторія підкорила міжнародне журі своїм глибоким та чуттєвим короткометражним фільмом «Roots of Responsibility» («Коріння відповідальності»), над яким працювала разом із творчим науковим керівником Євгенієм Воліком. Команда з юних науковці та митців, вихованців Малої академії наук, цьогоріч здобули 1 золоту, одну срібну та 4 бронзових медалі у фіналі GENIUS Olympiad — найбільшого у світі конкурсу проєктів екологічного спрямування для учнів 8–11 класів. Всесвітній конкурсу GENIUS Olympiad, що вже 15 років об’єднує молодих дослідників, винахідників і митців, які пропонують власні способи вирішення актуальних викликів сучасності та презентують їх міжнародній спільноті. Наші учні вже п’ять років серед серед срібних призерів цього конкурсу в Україні, сьогоднішня перемога це не випадок, а свідчення високого рівня наших освітян та учні! Українська збірна повертається додому з тріумфом, а срібна нагорода нашої Вікторії — це доказ того, що коцюбинська молодь має колосальний потенціал, здатний змінювати глобальний порядок денний!



Вихованці СК «Kiev region O – team» представлять Україну на чемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування EYOC 2026
З 25 по 27 червня у місті Нова Гориця (Словенія) відбудеться European Youth Orienteering Championship 2026 — один із найпрестижніших юнацьких стартів Європи зі спортивного орієнтування.
У складі збірної України виступатимуть троє спортсменів клубу «Kiev region O – team», серед яких переважно вихованці з Коцюбинського:
Артур Воловенко (М16),
Роман Чудінов (М16).
Вболіваємо! Вперед до нових перемог! ![]()


4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
У цей день ми згадуємо тисячі дитячих життів, обірваних війною. За кожною цифрою статистики — ім’я, родина, мрії, які вже ніколи не здійсняться.
Пропонуємо до перегляду відеороботу, у якій учениця Коцюбинського ліцею №2 Ксенія Головіна декламує вірш Ольги Киці «До російської дівчинки».
Це проникливий монолог української дитини, чиє життя забрала війна. Голос дівчинки, яка вже ніколи не повернеться додому, звертається до своєї російської ровесниці із запитаннями, на які немає простих відповідей. Це нагадування про страшну ціну війни та відповідальність за мовчання, байдужість і підтримку зла.
Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю всіх дітей, яких убила російська агресія. Їхні голоси мають бути почуті. Їхні імена мають бути пам’ятними.
Світла пам’ять маленьким українцям, чиє дитинство і майбутнє забрала війна.
Подивитись відеоролик можна ТУТ
30-31 травня 2026 року заступники директора Коцюбинського ліцею №1 Тетяна Марценюк та Ольга Вакулюк взяли участь у Міжнародному форумі «Пілотне впровадження профільної освіти: академічні ліцеї», який відбувся у місті Києві.
Упродовж двох днів учасники форуму обговорювали ключові питання реформи старшої школи в межах Нової української школи, особливості впровадження профільної освіти, розвиток академічних ліцеїв, створення сучасного освітнього середовища та підтримку професійного розвитку педагогів.
Особливу цінність форуму забезпечили виступи провідних українських та міжнародних експертів у галузі освіти:
Оксена Лісового — Міністра освіти і науки України,
Надії Кузьмичової — заступниці Міністра освіти і науки України,
Миколи Трофименка — заступника Міністра освіти і науки України,
Андреаса Шляйхера — директора Департаменту освіти та навичок Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР),
Енріке Аласіно — старшого спеціаліста з питань освіти Світового банку,
Крістіни Каллас — міністерки освіти і науки Естонії,
Юссі Кайнулайнена — головного технічного радника проєкту «Навчаємось разом 2» (Фінляндія),
Девіда Едвардса — генерального секретаря Education International,
Стіва Кінга — керівника відділу Європи, Центральної Азії та Америки Кембриджського освітнього партнерства,
Лілії Гриневич — експертки Офісу впровадження НУШ та міністерки освіти і науки України у 2016–2019 роках,
Юлії Погребняк — директорки Українського інституту розвитку освіти,
Олени Северенчук — національної координаторки проєкту «Навчаємося разом-2», а також керівників академічних ліцеїв, експертів і практиків, які вже мають досвід впровадження профільної освіти.
Для нашого закладу участь у форумі має особливу цінність, адже вже з наступного навчального року Коцюбинський ліцей №1 долучається до пілотування профільної середньої освіти. Саме тому обмін досвідом із закладами, які вже пройшли передпілотний етап, знайомство з успішними практиками та професійний діалог з експертами є надзвичайно важливими для якісної підготовки до впровадження змін.
Переконані, що отримані знання, нові контакти та практичні напрацювання сприятимуть успішному пілотуванню профільної освіти в нашому ліцеї та створенню ще більше можливостей для самореалізації й професійного визначення наших учнів.
Разом будуємо сучасну школу, орієнтовану на потреби та успіх кожної дитини!




27 травня 2026 року на базі Коцюбинського ліцею №1 відбувся просвітницько-комунікативний захід «Світ без бар’єрів», присвячений темам безбар’єрності, інклюзії, взаємоповаги та підтримки 🤝
Попри повітряну тривогу та певні організаційні незручності, захід пройшов у теплій, щирій та надзвичайно змістовній атмосфері. Учасники вкотре довели: бажання чути одне одного, підтримувати та створювати доступне середовище – сильніше за будь-які обставини.
Захід організовано управлінням освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради.
У рамках зустрічі соціальний педагог Коцюбинського ліцею №1 Ольга Манташова та практичний психолог Юлія Слуцька представили відеофрагменти занять, під час яких продемонстрували підходи та методики, що використовуються у роботі з дітьми для формування толерантного, безпечного та дружнього освітнього середовища.
Модератором заходу стала головний спеціаліст управління Світлана Голощук, яка також провела для учасників практичні вправи, спрямовані на розвиток емпатії, взаєморозуміння та командної взаємодії.
Особливо змістовними та щирими стали виступи учнів, які підготували цікаві доповіді про безбар’єрність, силу слова, повагу до особливостей кожної людини та важливість підтримки у шкільному колективі 💙💛
Дякуємо всім учасникам, педагогам, психологам, партнерам та небайдужим за активність, відкритість і спільне прагнення будувати суспільство без бар’єрів.
Разом – пліч-о-пліч разом з нашими згуртованими громадами!






25 травня, відбувся районний етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). ![]()
![]()
Коцюбинську громаду гідно представили два рої Коцюбинського ліцею №1:
середній рій «Тінь»
старший рій «Холодна кров»
Виховник куреню імені Максима Ридзанича – Віталій Адамович Бурма разом із виховниками роїв В’ячеславом Рибаковим та Євгенієм Воліком продемонстрували справжню підтримку, силу духу та згуртованість команди. ![]()
![]()
Наші джури гідно проявили себе у конкурсах та випробуваннях: були впевненими, активними, завзятими й показали чудовий командний дух. ![]()
![]()
Учасники отримали безліч позитивних емоцій, новий досвід та яскраві враження.
За підсумками районного етапу обидва рої були відзначені дипломами учасників. ![]()
![]()
Хоч нам не вдалося вибороти путівку на обласний етап, ми не засмучуємося — навпаки, ще більше заряджені, мотивовані та налаштовані на майбутні перемоги! ![]()
![]()
![]()
Щиро дякуємо всім учасникам, виховникам та тим, хто підтримував наші рої!
«ЗОРЯНИЙ ЧАС». ДЕНЬ 2. СПОРТ ![]()
22.05.2026 у Коцюбинській громаді відбувся другий день П’ятого ювілейного проєкту «Зоряний час» – день сили, характеру, командного духу та великих спортивних емоцій ![]()
Цей день став по-справжньому особливим і дуже душевним
У залі панувала атмосфера підтримки та гордості. Батьки, друзі, тренери, однодумці – усі разом раділи успіхам дітей, а кожен спортсмен мав змогу відчути себе зіркою та піднятися на свій заслужений п’єдестал ![]()
Ми відзначили досягнення учасників проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», вихованців ДЮСШ, які гідно представляють Коцюбинське на різних рівнях ![]()
дзюдо
футзал
спортивне орієнтування,
а також
хореографічні студії!
Особливо приємно, що на церемонію завітали імениті футзалістки екс-гравчині СК”Біличанка” Аліна Горобець та Катерина Фесенко , які нагороджували нашу молодь та надихали дітей власним прикладом ![]()
![]()
Також для нагородження спортсменів був запрошений Сергій Виговський, керівник сектору культури і спорту Бучанської РДА – людина, яка підтримує спортивне життя громади та завжди щиро вболіває за розвиток нашої молоді!
Від усього серця дякуємо кожному, хто став частиною цього великого свята ![]()
ведучим – за атмосферу
артистам і творчим колективам – за емоції
колективу Будинку культури – за організацію
усім, хто працював за лаштунками
глядачам – за щирі оплески та підтримку
батькам – за віру у своїх дітей
тренерам – за витримку, любов і щоденну працю
спортсменам – за силу духу, характер і жагу до перемог!
Бо за кожною медаллю стоять години тренувань, хвилювання, підтримка рідних та величезна праця.
Коцюбинська громада пишається вами!


















«Зоряний час» уже 5 років об’єднує тих, хто мріє, досліджує, творить, перемагає та сміливо йде до своїх цілей. І цього року сцена знову засяяла іменами юних науковців, переможців олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, творчих фестивалів та мистецьких проєктів ![]()
.
Ми щиро вітали тих, хто вже сьогодні творить своє успішне завтра, та дякували педагогам і наставникам — справжнім «Творцям зірок», які допомагають талантам розкриватися та сяяти
.
Особливими моментами свята стала хвилина вдячності нашим Захисникам і Захисницям, яким ми завдячуємо можливістю навчатися, мріяти й творити ![]()
.
Дякуємо всім учасникам, педагогам, батькам, організаторам та гостям за атмосферу підтримки, гордості й натхнення
.
Нехай світло, яке сьогодні запалилося на сцені, веде наших дітей до нових перемог і звершень! ![]()
З успішним завершенням навчального року! До нових творчих зустрічей! ![]()
![]()
Наша молодь — найкраша ! 23 січня 2026 року відбувся Національний форум талановитої молоді України(за підтримки Фонду Президента України). Нагороду у номінації «Ноосферний прорив» отримала Городиська Ольга – випускниця Коцюбинського ліцею №2, переможниця Всеукраїнського етапу олімпіали з географії серед 11-ти класників у 2025 році, неодноразова срібна призерка Олімпіади Геніїв та багатьх інших конкурсів, нині студентка географічного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. Талановитих дівчат та хлопців вітали особисто Президент України Володимир Зеленський, міністр освіти і науки Оксен Лісовий, міністр культури Тетяна Бережна, міністр молоді та спорту Матвій Бідний, офіцер ГУР МО Андрій Юсов, голова Комітету з Національної премії України ім. Шевченка Євген Нищук та ін.
Таке визнання для Ольги, це натхнення та професійна мотивації до подальшого розвитку. А ми продовжуємо, попри війну, розвивати освіту в селищі ! Адже головна мета — зберегти дитинство та дати можливості для розвитку усіх обдарувань наших діток, зростити покоління, яке зробить країну екомічно квітучою ! Неймовірно пишаємось Ольгою, володаркою стипендії Президента України і бажаємо натхнення, впевненого руху вперед і нових успіхів!


Пліч-о-пліч: згуртовані заради Перемоги! ![]()
![]()
У межах масштабного національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», що об’єднує громади України задля відновлення, співпраці та зміцнення партнерських зв’язків, відбулася яскрава подія єдності та творчості.
На базі Коцюбинського ліцею №1 пройшов онлайн майстер-клас із виготовлення ляльок-мотанок – оберегів для воїнів, який провела талановита майстриня Світлана Шиян ![]()
![]()
До заходу долучилися:
• представники куреня імені Владислава Стрюкова та імені Героя України Максима Ридзанича ![]()
• бібліотекарі закладів освіти ![]()
• працівниці Публічної бібліотеки імені О. І. Гайдай ![]()
Захід об’єднав громади – Кирилівську (нині релоковану до міста Запоріжжя) та Коцюбинську, – у спільному прагненні підтримати наших захисників і зберегти українські традиції. ![]()
![]()
Щира подяка всім учасникам за потужну патріотичну енергію, натхнення та любов до України.
Разом творимо добро – на благо держави та заради Перемоги! ![]()
![]()






3 жовтня Коцюбинський ліцей святкував подвійне свято – 70-річчя нашого закладу
та День вчителя ![]()
!
Це був день, сповнений тепла
, вдячності
та незабутніх емоцій
.
1955–2025 – сім десятиліть, протягом яких наш заклад відкривав двері знань тисячам учнів, виховував покоління
, дарував путівку в життя
.
Скільки доль, скільки історій, скільки мрій почалося саме тут, у стінах рідного ліцею!
На святковому концерті
зібралися ті, хто творив і творить історію школи:
почесні гості,
колишні директори та заступники,
селищний голова Сергій Даніш,
представники вищих навчальних закладів
, партнери ліцею, депутатський корпус Коцюбинської селищної ради.
Особливо зворушливо
було бачити обличчя тих, хто багато років тому закладав фундамент нашого навчального закладу.
Учні разом зі своїми творчими керівниками
підготували справжнє свято для душі – чудові пісні, яскраві номери, щирі відеопривітання
.
А перегляд фотографій випускників різних років
нагадав: школа – це не лише стіни, це люди, спогади та зв’язок поколінь
.
Дякуємо нашим учителям за мудрість, терпіння, любов до справи !
Дякуємо всім, хто був і залишається частиною великої родини Коцюбинського ліцею!
Хай наступні роки будуть такими ж яскравими, наповненими успіхами
та гордістю за наших учнів і вчителів!














02 жовтня за ініціативи Департаменту освіти і науки, Київської обласної військової адміністрації відбувся урочистий обласний захід для освітян Київщини з нагоди професійного свята –
Дня працівників освіти “Незламна освіта Київщини”.
Коцюбинську громаду представили головний спеціаліст управління освіти культури молоді спорту та туризму Коцюбинської селищної ради – Городиська Любов Романівна та
директор Коцюбинського ліцею №1 – Шевченко Дмитро Анатолійович.
На святі відбулося нагородження до Дня працівників освіти та прозвучали урочисті слова від:
заступника Міністра освіти і науки України – Вітренка Андрія Олександровича,
заступника голови ОДА – Осипенко Жанни Жоржівни,
директора департаменту освіти і науки КОДА – Тростянської Ярослави Іванівни.
Завершення свята стало надзвичайним, адже для освітян виступив неймовірний Павло Зібров! ![]()
![]()



Коцюбинська ДЮСШ-SkyUp Futsal-УДУ стала срібним призером
Кубка ліги (U-17) ![]()
Підопічні Олександра Червоного
з рахунком 1:5
поступилися «Урагану»
у фінальній зустрічі.
За підсумками змагань найкращим воротарем
було визнано Арсенія Нікітіна.
Дякуємо команді за цей турнір!


01 жовтня 2025 року у День захисників і захисниць України, День ветеранів, День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці разом із Коцюбинською громадою ми зібралися, щоб вшанувати людей, які сьогодні боронять українську землю від ворога. Боронять так само мужньо і відчайдушно, як робили це наші предки – козаки. Було оновлено пам’ятник Героям АТо – встановлено скульптурну композицію “Свята Матір Покрова”. Управління ОКМСТ спільними зусиллями з колективом Будинку культури і талановитою молоддю селища зробили відкриття кркативним та зворушливим.



30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек ![]()
Цьогоріч це свято в Коцюбинському відзначили по-особливому!
На базі Коцюбинського ліцею №2 відбувся надзвичайний захід, який поєднав бібліотекарів та молодь – старшокласників обох закладів освіти. Адже саме для наступного покоління і проводяться такі зустрічі – щоб виховувати любов до книги, знань та культури.
Участь у заході взяли бібліотекарі Коцюбинського ліцею №1, Коцюбинського ліцею №2 та публічної бібліотеки імені О. І. Гайдай. Атмосфера була справді неймовірною – адже учасники мали змогу поспілкуватися з видатними гостями:
Сергієм Коропенком – письменником, добровольцем тероборони №9 м. Києва з перших днів повномасштабного вторгнення, сценаристом, продюсером, лауреатом Міжнародної премії імені В. Винниченка (2017), автором понад 20 книг, сценаріїв та історичних фільмів.
Юрієм Андрійчуком – директором Центру стратегічного аналізу та екологічної безпеки Інституту екологічного відновлення та розвитку України, учасником 7-ї антарктичної експедиції.
Обидва спікери презентували змістовні й пізнавальні матеріали, надихнувши школярів на пізнання, розвиток та мрії.
День бібліотекарів цього року ще раз довів: бібліотека – це не лише місце збереження книг, а й простір зустрічей, нових ідей, натхнення і крок у майбутнє!







Вітаємо Янюк Мирославу
ученицю класу сольного співу Ангеліни Дідур Коцюбинської дитячої музичної школи, за отримане звання лауреата ІІ премії
в очному другому турі міжнародного двотурового конкурсу вокалістів “Незабутня Квітка 2025”, який був присвячений творчості Квітки Цісик і проходив у Палаці Потоцьких у м.Львів.
Висловлюємо подяку організаторам, модераторам та журі за можливість участі в конкурсі.
Пишаємось і бажаємо ще більше натхнення і успіхів на цьому творчому шляху нашому соловейку ![]()
![]()



26-27 вересня 2025 року у Публічній бібліотеці імені О.І.Гайдай відбулися творчі майстер-класи «Мозаїка»
для різних вікових категорій.
Учасники спробували себе в мистецтві створення яскравих орнаментів, відкрили нові грані своєї уяви та гарно провели час у дружній атмосфері.
Дякуємо всім, хто долучився!





26 вересня, напередодні Всесвітнього дня туризму, в нашій громаді відбулося відкриття нового туристичного об’єкту – “Незламний дуб єдності і сили”.
Подія зібрала джур, учнівську молодь та мешканців громади. Біля дуба урочисто відкрили таблички з легендою та QR-кодами, а селищний голова передав школам особливе завдання – створити туристичний маршрут, що починатиметься саме від цього символу єдності.
Дякуємо всім, хто долучився до свята!
Хай наш дуб стане місцем зустрічей, нових історій та джерелом натхнення для кожного.






Робоча зустріч з розвитку дошкільної освіти!
24 вересня 2025 року на базі Софіївсько-Борщагівського ліцею успішно відбулася робоча зустріч
за участі заступниці Міністра освіти і науки України Анастасії КОНОВАЛОВОЇ.
Захід був організований Київською обласною державною (військовою) адміністрацією.
Учасниками події стали:
заступник голови КОДА Жанна ОСИПЕНКО,
директор департаменту освіти і науки КОДА Ярослава ТРОСТЯНСЬКА,
керівники закладів дошкільної освіти Київщини,
представники місцевих органів управління освітою.
Від Коцюбинської територіальної громади у зустрічі взяли участь: ![]()
Світлана ГОЛОЩУК,
Тетяна СЕМЕНЮК,
Тетяна ЗАЙЧЕНКО.
Під час обговорення йшлося про:
розвиток та модернізацію системи дошкільної освіти регіону
впровадження сучасних управлінських підходів
підвищення якості освітніх послуг
створення безпечного та комфортного середовища для дітей ![]()
![]()
![]()
Захід сприяв активному обміну досвідом та виробленню спільних рішень щодо покращення дошкільної освіти в області.



17 вересня на базі КНЗ КОР КОІПОПК відбувся надзвичайно змістовний освітній діалог, присвячений персоналізованому підходу у професійному зростанні педагогів.
Із виступом “Персоналізований підхід у професійному зростанні педагогів: від вибору до результату” Коцюбинську ТГ презентувала Любов Городиська, головний спеціаліст УОКМСТ.
Учасники обговорили:
мотивацію педагогів до розвитку;
індивідуальні траєкторії професійного зростання;
практичні кейси та сучасні інструменти, які допомагають зробити цей шлях ефективним і натхненним.
Освіта — це простір можливостей, і персоналізований підхід дозволяє кожному педагогу розкрити свій потенціал максимально!



ВПЕРШЕ В ІСТОРІЇ![]()
У період з 12 по 14 вересня у с. Велика Рублівка (Полтавська область) відбувся чемпіонат України зі спортивного орієнтування з багатоборства. До заліку багатоборства входили 3 види програми (середня, довга та спринтерська дистанції).
Перші два дні змагань пройшли в чарівних соснових лісах Полтавщини, а спринтерська дистанція відбулась у м. Полтава.
Збірна команда Коцюбинської ДЮСШ була представлена 8 спортсменами:
Козлова Аліса (КМСУ)
Чудінов Роман (КМСУ)
Лукієнко Юлія (КМСУ)
Неплях Володимир (КМСУ)
Муквич Христина (КМСУ)
Воловенко Артур (КМСУ)
Неплях Михайло (1 розряд)
Коротич Максим (1 розряд)
Три дні напруженої боротьби і ми отримали наступні результати:
Чудінов Роман ![]()
![]()
![]()
Лукієнко Юлія ![]()
![]()
Неплях Михайло ![]()
![]()
Зовсім трохи не вистачило Артуру Воловенко, Володимиру Непляху та Аліса Козловій, які зупинились за крок до п’єдесталу.
Отже, в підсумку 7 нагород чемпіонату України у доробку коцюбинців ![]()
![]()
![]()
Але саме цікаве в іншому!!!
У командному заліку команда Коцюбинської ДЮСШ посіла 4 місце серед 19 команд в Україні![]()
![]()
![]()
Зверніть увагу, що склад кожної команди був 16 спортсменів, які давали залік.
Коцюбинська ДЮСШ була представлена лише 8 спортсменами, але ЯКИМИ ![]()
![]()
![]()
Такого результату команда Коцюбинської ДЮСШ досягла ВПЕРШЕ в історії ![]()




13 вересня 2025 року в Коцюбинському відбувся ⚽️ футзальний марафон пам’яті Елеонори Дідковської (Мальцевої) – гравчині ФК «Біличанка», збірної України з футзалу та підполковника ЗСУ, яка віддала життя, захищаючи нашу державу 🇺🇦.
Цього року до турніру долучилися 22 команди. Це вже втретє ми збираємося всією великою спортивною родиною, щоб вшанувати пам’ять Елеонори. Тут не було переможців і переможених – усі грали в її ім’я та в ім’я нашої Перемоги.
Футзал – це справжня душа Коцюбинського. ❤️ І завжди щира та усміхнена Елеонора була невід’ємною частиною цієї великої спортивної родини, видатною спортсменкою та прикладом для багатьох поколінь.
Велика подяка 🙏 усім, хто долучився до організації цього чудового заходу: спортсменам, тренерам, вболівальникам, партнерам і всім небайдужим. Саме завдяки вам цей день став ще одним доказом нашої єдності та сили.
Разом до Перемоги!!!
Більше — у сюжеті ITV.
Вебсайт: https://itvua.tv
Telegram: https://t.me/+yzvErJG2MygwMWMy
Instagram: https://www.instagram.com/itv_inform_agentstvo…



1 вересня у Коцюбинському ліцеї №1 відбулося довгоочікуване свято Першого дзвоника! ![]()
![]()
“Цьогоріч до нашої великої шкільної родини приєдналися чотири перші класи ![]()
![]()
– маленькі школярики вперше переступили поріг ліцею. Це хвилюючий та радісний момент для дітей, батьків і педагогів
.
Ми щиро вдячні всім батькам та гостям, які завітали на наше свято, а саме:
селищному голові – Сергію Данішу за теплі слова для першокласників;
заступнику селищного голови – Вікторії Баран;
головному спеціалісту управління освіти – Світлані Голощук;
депутату Бучанської районної ради – Богдану Слюсаренку.
Ми впевнені, що він буде творчим, натхненним, спортивним і переможним!” – Дмитро Шевченко, директор Коцюбинського ліцею №1
Свято прикрасили:
українська пісня у виконанні учениці молодшої ланки, яку підхопили всі учні;
яскравий флешмоб від перших та одинадцятих класів;
феєричні хлопавки, що створили особливий настрій не лише для 1-х класів, а й всіх присутніх!
А найзворушливішим моментом став перший дзвоник, який пролунав з рук наших наймолодших учнів, у супроводі мудрих одинадцятикласників.![]()
![]()
.
Атмосфера свята була сповнена радості, єдності та віри у новий навчальний рік!


У Коцюбинському ліцеї №2 пролунав перший дзвоник. Цього року за парти сіли 22 першачки, а загалом тут навчається близько 400 учнів. Ювілейний 70-річний рік ліцею ознаменувався відкриттям україно-бельгійського хабу «UA-Brussels Point». На свято завітав Надзвичайний і Повноважний посол Бельгії в Україні Люк Якобс. Детальніше про свято першого вересня та можливості хабу — в сюжеті ITV.
Вебсайт: https://itvua.tv
Facebook: https://www.facebook.com/ITV.inform
Telegram: https://t.me/+yzvErJG2MygwMWMy









🌸 1 вересня — день, що дарує усмішки, емоції й нові мрії! 💛
В приватному закладі освіти “Atlant One School” відкрили першу сторінку 2025-2026 навчального року 📚✨
Попереду — пригоди, відкриття й нові перемоги 🚀
Стратегічна сесія «Точка старту 2025: співпраця заради розвитку».ПАНЕЛЬ 3:
29 серпня 2025 року у Коцюбинській громаді відбулася третя зустріч в рамках проведення серпневої стратегічної сесії ” Точка старту 2025: співпраця заради розвитку”, присвячена актуальним питанням розвитку дошкільної освіти та партнерства всіх, хто працює поруч із найменшими мешканцями громади.
Учасники зосередили увагу на темах:
співпраця вихователів та батьків як важливий ресурс розвитку дитини;
партнерство педагогів ЗДО з вузькими спеціалістами (психологами, логопедами, інструкторами);
комунікативна культура як складова професійного спілкування вихователя;
«Педагогічна мозаїка. День із життя вихователя» – практичні кейси та обмін досвідом;
нейровправи для розвитку саморегуляції дітей – як інструмент формування емоційної стійкості;
співпраця ЗДО та школи для плавного переходу дитини до нової освітньої ланки;
партнерство із службою у справах дітей та сім’ї у забезпеченні безпечного та підтримувального середовища.
Головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради Світлана Голощук наголосила:
«Дошкільний вік – це фундамент майбутнього. Від нашої взаємодії залежить, якою буде дитина завтра: впевненою, щасливою, готовою до викликів школи й життя».
Дякуємо всім учасникам панелі за активну роботу, теплу атмосферу та нові ідеї, які обов’язково стануть частиною щоденної практики у закладах дошкільної освіти громади.
Разом створюємо простір турботи, розвитку і натхнення для кожної дитини!




Серпнева стратегічна сесія «Точка старту 2025: співпраця заради розвитку».ПАНЕЛЬ 2:
28 серпня 2025 року в Коцюбинській громаді відбулася друга зустріч в рамках серпневої сесії під символічною назвою «Точка старту 2025: співпраця заради розвитку».
Під час зустрічі учасники – класні керівники та представники виховних служб закладів освіти – не лише підбили підсумки минулого навчального року, а й відкрили новий етап діалогу та партнерства між виховними службами закладів освіти та закладами культури і спорту громади.
У форматі живого спілкування свої напрацювання та найкращі практики представили вчителі і педагоги-організатори Коцюбинського ліцею №1 та Коцюбинського ліцею №2.
Особливо надихнули приклади діяльності учнівського самоврядування, військово-патріотичних і спортивних проєктів, творчих студій, які вже стали візитівками наших закладів.
Також було представлено спеціаліста з питань молодіжної роботи Анастасію Качан, яка є безпосереднім партнером виховних служб і завжди відкрита до співпраці з учнівською молоддю.
Анна Шамрай, головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Коцюбинської селищної ради, наголосила:
«Наші діти – це читачі бібліотек, артисти, музиканти, спортсмени. Саме у співпраці народжуються нові ідеї, що дають можливість кожній дитині розкрити свій талант і зростати у сильній, дружній громаді».
Дякуємо всім учасникам за активність, щирий діалог та готовність творити нові можливості для дітей і молоді Коцюбинського!









![]()
Стратегічна сесія «Точка старту 2025: співпраця заради розвитку» ПАНЕЛЬ 1:
28 серпня 2025 року в Коцюбинській громаді відбулася важлива подія – стратегічна сесія «Точка старту 2025», яка об’єднала:
представників органів місцевого самоврядування
керівників закладів освіти
соціальні служби та партнерів громади.
Учасники обговорили ключові пріоритети на 2025 рік, визначили спільні завдання та нові підходи до взаємодії задля створення сучасного, безпечного та підтримувального освітнього й культурного простору.
З вітальними словами та стратегічним баченням виступили:
Сергій Даніш, селищний голова
Вікторія Баран, заступник селищного голови
Олена Лошицька, начальник управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму.
Обговорювали теми:
міжвідомча взаємодія управління, закладів освіти та соціальних служб щодо створення безпечного середовища
підтримка дітей пільгових категорій і дітей зі статусом
напрями діяльності ветеранського простору у громаді
співпраця соціальних служб та закладів освіти.
За результатами сесії ухвалено рішення:
удосконалити протоколи реагування
проводити спільні профілактичні заходи для дітей, педагогів і батьків
розширювати партнерство між владою, закладами освіти, культурними установами, молодіжними та спортивними організаціями.
Разом ми формуємо нову якість партнерства, щоб кожна дитина та кожен мешканець громади відчували підтримку і мали можливості для розвитку.
2025 рік – час дій та змін!




26 серпня 2025 року в Бучанському ліцеї №9 відбувся масштабний освітній захід, організований Київською ОДА.
Понад 200 учасників – від представників Верховної Ради та МОН до директорів і освітян Київщини.
У фокусі:
• майбутнє профільної школи;
• сучасні простори та інновації;
• цифрові ресурси й підтримка вчителів;
• ментальне здоров’я педагогів і учнів.
Гордість нашої громади!
Голова Київської обласної військової адміністрації Микола Калашник нагородив вчителя фізичної культури Максима Андрійовича Бабенка за вагомий внесок у розвиток спорту серед дітей.
Освітянську спільноту Коцюбинського представили начальниця Управління освіти, культури, молоді та спорту селищної ради Олена Лошицька та директор Коцюбинського ліцею №1 Дмитро Шевченко.
Цей MeetUp — не просто дискусія, а справжній перезапуск освіти Київщини.
Ми будуємо школу, яка готує дітей до майбутнього! ![]()
![]()


Фотогалерея:
🖼️ Дитячо-юнацька спортивна школа
🖼️ Публічна бібліотека ім. О.І. Гайдай
🖼️ Заклад дошкільної освіти “Ластівка”





