Державна установа «Український інститут книги» проводить з 2 по 8 грудня Тиждень дитячого читання.
Гасло тижня дитячого читання — «Світло історій»
Ініціатива присвячена популяризації дитячої літератури, читання як сімейної традиції та різдвяної літератури.
Сьогодні, в темний період нашої історії, знайомі з дитинства книжки дарують необхідну надію й тепло. Щорічне занурення в знайомі сюжети й повернення до улюблених героїв має терапевтичний ефект. Це поновлює відчуття стабільності, таке необхідне під час війни.
Запрошуємо долучитися до нього в зручний для вас спосіб:
Організувати читання/обговорення дитячої літератури
Запросити на зустріч авторів дитячих книжок
Долучитися до традиційного бінго від УІК, щоб щодня впродовж тижня ділитися в мережі з вашими читачами тематичними книгами
Заплановані події можете реєструвати на мапі https://bit.ly/3ANPxTW
Також просимо:
– розмістити (не раніше 27 листопада) на своїх офіційних каналах комунікації інформацію про тиждень читання – його гасло, мету, терміни проведення;
– долучитися до ініціативи у соціальних мережах: розмістити допис / низку дописів (текстові повідомлення, фото і відео) відповідної тематики, наприклад, розповісти, які книги в дитинстві любили читати ви; яку дитячу літературу люблять читати найменші читачі бібліотек.
За результатом спільної роботи Дружній Простір, Ювенальна Поліція України та Міністерство освіти і науки України відтепер у дітей та батьків з’явився новий інструмент для повідомлення про випадки цькування у школі. На сайті «Автоматизованого інформаційного комплексу освітнього менеджменту» (АІКОМ) можна анонімно або відкрито повідомити про випадки булінгу серед учасників освітнього процесу, щоб допомогти запобігти подальшим правопорушенням.
Для дітей: можливість подати заяву анонімно або відкрито.
Для батьків: бажано вказати свої дані для ефективного розгляду звернення.
Інформація про заяву є конфіденційною і буде доступною лише директору школи та представникам поліції. Зареєстроване звернення буде передане до поліції, яка проведе необхідну перевірку аби захистити права дитини.
Щоб повідомити про булінг, достатньо зайти на сайт АІКОМ за посиланням https://aikom.iea.gov.ua/ і натиснути кнопку «Повідомити про булінг».
Давайте разом забезпечимо безпечне навчальне середовище для наших дітей
ГО “Асоціація сертифікованих педагогічних працівників” 16 жовтня 2024 р. о 17.00 год. проводить вебінар – діалог за темою:
“Професійний стандарт 2024: аспекти діяльності вчителя”
Спікери вебінару:
Неля Величко, начальниця управління сертифікації та освітніх програм Державної служби якості освіти України, учасниця робочої групи з розробки Професійного стандарту
Леся Харітоненко, засновниця ГО “Асоціація сертифікованих педагогічних працівників”
Реєстрація для всіх учасників обов’язкова за формою:
https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc7Wcvqh6pHZr…/viewform
В середу 18.09 о 16:30 відбудеться оформлення молодіжного простору! Не буде великою проблемою, якщо хтось прийде пізніше із-за своїх планів. Це не лекція, тому можете прийти і в 17:00, і в 17:30.
Беріть з собою фарби, пензлі, посудини для пензлів, друзів та обов’язково гарний настрій
Якщо у когось вдома є старий плед або покривало(однотонне бажано) несіть до нас! Якщо є якась непотрібна гірлянда або світильник теж несіть до нас! Простіше кажучи, несіть все, що може зробити наш простір затишніше!
Також можете принести уно та мафію або інші настільні ігри, бо наші з простору безслідно пропали
Розпочато ІV Всеукраїнський творчий конкурс «Що для
мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України
До участі запрошуються юні художники, співаки та волонтери віком від 4 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу у 3 категоріях:
малюнок (зображення українських захисників, рятувальників, лікарів та волонтерів, історичних постатей, рідного краю, традицій та сюжету пісень, з якими українці йдуть до Перемоги),
фотографія (відображення волонтерських ініціатив дітей),
пісня (виконання україномовної пісні, яка береже та формує
культурну спадщину українського народу)
Участь у конкурсі є безкоштовною.
Скануйте QR код для більших деталей конкурсу
Запрошуємо на урочистості з нагоди Дня Конституції України
Місце: вул.Бакала, 32 (Паркова скульптура “Україна молода”)
Дата: 28 червня 2024 р
🤩Освітня фундація “МрійДій” запрошує українських підлітків на MriyDiy Project Camp, який буде проходити онлайн, з 1 по 5 липня 2024 року!
🧐Умови участі: БЕЗОПЛАТНО, головне – нестримне бажання розвиватися та пізнавати нове. MriyDiy Project Camp – це 5 днів з 10:30 до 13:00 занурення у світ проєктної діяльності та найбільш динамічної професії із шаленим попитом на ринку праці – проєктний менеджер.
⚡️У межах табору учасники:
– почують та побачать на реальних прикладах, що таке проєктний менеджмент, і дізнаються про світ, що оточує ефективних проєктних менеджерів: командотворення,
маркетинг, комунікації, пошук ресурсів;
– відвідають майстер-класи про навички ХХІ століття, які необхідні учням для успіху в умовах сучасного глобалізованого інформаційного світу;
– отримають практичні навички та інструменти для запуску та реалізації власних ідей.
Дізнатися більше та подати заявку на участь можна на сайті проєкту: https://mriydiyprojectschool.com/.
🤩Освітньою платформою Національного Фестивалю «Код Нації» оголошується проведення Тестування на знання Конституції України, яке присвячене 28-й річниці прийняття Конституції нашої Держави.
✍️Усі охочі мають чудову можливість випробувати свою ерудицію та перевірити знання щодо фундаментальних принципів нашої Держави.
🙌Методичне забезпечення Тестування здійснюється Освітньої платформою Фестивалю у співпраці з кандидатом юридичних наук, старшим викладачем кафедри конституційного права України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Мохончуком Б. С.
🤩Зареєструватись на Тестування можна на сайті події:
https://law.kod-natsii.com/ з 18.06.2024 по 18.07.2024, скласти тестування з 28.06.2024 по 28.07.2024, а отримати Сертифікат знавця Конституції України одразу після складання тестування!
🤩Акціонерне товариство «Національна суспільна телерадіокомпанія України» організовує та проводить відбір пісні й представника України, а також забезпечує участь представника України на Дитячому пісенному конкурсі Євробачення – 2024!
👏Фінал 22-го Дитячого Євробачення, який вперше в історії прийматиме Іспанія, відбудеться 16 листопада 2024 року на арені Caja Mágica в Мадриді.
⭐️Заявки приймаються через форму на сайті https://junior.eurovision.ua/ з 05 червня до 03 липня
2024 року включно.
Деталі за посиланням:
👉 Оголошення про національний відбір на Дитяче Євробачення – 2024
https://junior.eurovision.ua/
👉 форма заявки – https://junior.eurovision.ua/podaty-zayavku-na-uchast-u-dytyachomu-yevrobachenni-2024/
👉 пресреліз – https://junior.eurovision.ua/5867-suspilne-rozpochalo-naczvidbir-na-dytyache-yevrobachennya-2024/
🔥Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Я тебе чую»: лист однолітку в окупації»
🤝Проводиться “Центром громадянської просвіти «Альменда» за підтримки Міністерства освіти і науки України.
🫶Мета конкурсу: формування розуміння та емпатії в українському суспільстві, до реалій, в яких живуть діти на тимчасово окупованих територіях.
👀Хто може взяти участь?Учні та учениці 8-11 класів закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти, професійно-технічної освіти.
📝Що потрібно зробити?Написати есе у вигляді Листа до дітей, які проживають на тимчасово окупованій території, в якому продемонструвати бачення реалій, в яких живуть однолітки під російською окупацією та висловити їм підтримку.
Більше деталей за посиланням: https://almenda.org/konkurs-uchnivskix-ese-ya-tebe-chuyu-list-odnolitku-v-okupacii/
🤩Відкрито набір для участі у проєкті “Girls Media Academy 1.0
Проєкт “Girls Media Academy 1.0 / Академія медіа для дівчат 1.0” – це інструмент, завдяки якому дівчата 18-21 років можуть розвинути навички критичного мислення та медіаграмотності, стати більш стійкими до дезінформації та маніпуляцій, а також набути комплексне розуміння того, як працює сфера медіа, комунікацій та блогінгу в Україні.
💁♀️Цей проєкт для дівчат 18-21 років з усіх куточків України, які не вивчають журналістику, комунікації або суміжні дисципліни у рамках формальної освіти, а також для амбітних, активних дівчат, які мають бажання розвиватись у сфері медіа, комунікацій та блогінгу у різних форматах (як журналістки, блогерки, продюсерки, тощо)
🙋♀️Для участі у проєкті зацікавленим дівчатам потрібно:
до 23:59 28 червня 2024 заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/JoCxTpRRfkZwbK7a7
👉Детальніше з проєктом можна ознайомитись в офіційному Instagram-акаунті: https://www.instagram.com/gma.project.ua/
Фотопроєкт “Тато вам не мама”
УОКМСТ запрошує всіх бажаючих долучитися до фотопроєкту “Тато вам не мама”, який присвячений Дню батька (16 червня).
До уваги майбутніх абітурієнтів!
Знайомимося: Національний університет харчових технологій
Переходь за QR-кодами та лови інформацію!
Відвідай: 18 травня 2024 року День вступника!
Обирай НУХТ!
Посилання на презентацію: https://docs.google.com/presentation/d/1489Ril7HIUaxoYrdzb7D62cEcThj9_qh/edit?usp=sharing&ouid=101664970323674775545&rtpof=true&sd=true
В рамках соціального проекту Президента України
«Активні парки – локації здорової України», ми проводимо тренування, спрямовані на розвиток основних рухових якостей – загальна витривалість, сила, спритність, координація, гнучкість, швидкість.
На цей тиждень план тренувань у нас такий:
30.04.2024(18:30) – Ліцей №1, спортивний майданчик
1.05.2024(18:30) – вул.Залізнична 8, дитячий майданчик
4.05.2024(11:00) – Ліцей №1, спортивний майданчик
Здорова молодь – здорова нація!
Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватись до
наших активностей
#спортдлявсіх#здороваукраїна#активніпарки#коцюбинське#явактивномупарку#мінмолодьспорт
✨Go global with GoGlobal!
Go global with GoGlobal — це проєкт, де ви спілкуватиметесь з носіями мови та іноземними волонтерами з різних куточків світу у Telergram. Ви обмінюватиметесь думками, дізнаєтесь більше про культуру і традиції інших країн. А головне — прокачаєте свою англійську.
➡️Як це відбуватиметься?
Щомісяця ми запрошуватимемо волонтерів з різних куточків світу, які будуть розповідати про культурні історичні, географічні, ба можливо і шкільні цікавинки та традиції у своїх країнах у своїх країнах. 🌍🗺️ Також ми проведемо дві онлайн зустрічі на початку та в кінці місяця. 🎉📅
Канал де наші амбасадори будуть розповідати про свої країни. https://t.me/+pKqbXQm0WTBmYmIy
Готові до відкриттів та мандрівок разом з нами?! Не кваптеся і переходьте за лінком https://forms.gle/2qoFzzsFrmx1FigD6
Хееей…в нас є гарна новина
В неділю, 28 квітня о 15:00 в актовій залі Коцюбинський ліцей 1 Коцюбинської селищної ради Київської області відбудеться Етнофольк шоу “Весна прийде”
На вас чекає поєднання етнічної та сучасної української музики, виконання композицій на музичних інструментах, стилізовані народні танці.
Постановник: Євгеній Волік
Вхід за донат на ЗСУ!
BRAMA – захисти медіапростір від російської пропаганди!
Долучайся до соціального проєкту BRAMA від Департаменту кіберполіції Національної поліції України спільно з волонтерськими організаціями.
Діяльність проєкту Брама направлена на захист медіа простору від російської пропаганди, блокування каналів поширення дезінформації, протиправного та забороненого контенту.
Також, метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців, зменшення впливу пропаганди на суспільство та популяризація безпечного поводження в мережі інтернет.
Усі деталі за посиланням: https://docs.google.com/…/1k5L86cU7…/edit…
ЯКЩО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВОЇМИ СИЛАМИ АБО ФІНАНСАМИ, ТО ТИ МОЖЕШ ДОНАТИТИ СВІЙ ЧАС!
Кашлюк – це гостре інфекційне захворювання, що викликається бактерією коклюшна паличка.
Назву “кашлюк” обрано не випадково, адже найпоширенішим і найнеприємнішим симптомом хвороби є саме затяжний нападоподібний спазматичний кашель.
Ознайомтеся зі статтею Київський обласний центр контролю та профілактики хвороб, аби знайти відповіді на важливі питання:
Через який час після зараження з’являються перші симптоми?
Наскільки це захворювання небезпечне?
Як можна захиститись від кашлюку?
Посилання на статтю: https://docs.google.com/…/1hhrwuQt0FgZmx0kwnofN…/edit…
Вже завтра!
Грандіозний Благодійний Концерт-аукціон “Сила Нескорених”
Дата: 16 квітня 2024 року
Місце: Актова зала Коцюбинського ліцею №1
Інститут літератури імені Т. Г. Шевченка Національної академії наук України запрошує учнів шкіл взяти участь у Всеукраїнській науково-
практичній конференції «Олена Пчілка: барви особистості та феномен національного духу», присвяченої 175-річчю від дня народження
Олени Пчілки.
Деталі у листі: https://drive.google.com/file/d/1y9HjDoSiPab7KTNsG2ZDoMrwF8Jae00c/view?usp=sharing
Національна академія статистики, обліку та аудиту, здійснює набір випускників закладів освіти для органів державної статистики та національної статистичної системи в цілому
До відома батьків майбутніх першокласників!
З 1 квітня 2024 року розпочався прийом заяв для зарахування дітей до 1 класу на 2024-2025 навчальний рік до Коцюбинського ліцею №2
Прийом заяв проводиться щодня!!!
Раді вітати Вас та ваших діток у стінах нашого навчального закладу!
Перегляньте відео-презентацію закладу: https://fb.watch/rbmCHoYB2o/
З нагоди відзначення 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка та з метою поповнення бібліотечних фондів в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії започатковано Всеукраїнський проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».
Зазначений проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами.
Дуже просимо небайдужих мешканців селища долучитися до збору українськомовних книжок. Книги можна приносити до нашої бібліотеки з позначкою «Вільні читають українською!».
Разом до перемоги!
Географічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка запрошує школярів на круглий стіл до Міжнародного Дня Землі!
Круглий стіл відбудеться на географічному факультеті 22 квітня 2024 року у змішаному форматі.
До участі запрошуються учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Для участі до 15 квітня 2024 року потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням http://surl.li/ryezc та надіслати презентацію і текст доповіді за напрямами:
актуальні проблеми метеорології та кліматології;
охорона водних ресурсів;
геоекологічні дослідження;
охорона та відновлення ґрунтів;
дослідження в сфері картографії, ГІС та ДЗЗ;
довкілля та війна.
Регламент доповіді – до 7 хвилин.
Під час круглого столу
до уваги школярів будуть представлені доповіді викладачів географічного факультету за тематикою круглого столу,
буде проведена вікторина з призами,
буде обрано найкращу учнівську доповідь та відзначено переможця,
всі учасники отримають сертифікати про участь.
За додатковою інформацією звертатися:
shevchenko_olga@knu.ua, тел.: (044) 521-32-78 (Шевченко Ольга Григорівна).
ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ презентації
1. Обсяг – не більше 7 – 10 слайдів;
2. На титульному слайд має бути назва доповіді, прізвище та ім’я автора та вчителя/керівника, назва навчального закладу, де навчається автор.
3. На другому слайді – актуальність, мета дослідження, матеріали та методи дослідження.
4. Наступні слайди – виклад основних результатів дослідження.
5. Останній слайд – короткі висновки дослідження.
Текст доповіді подавати у довільному форматі.
«Оновлена інформатика – IT-студії» – проєкт Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства освіти і науки України, який передбачає новий підхід до навчання з максимальним фокусом на практику та застосування навичок у реальних ситуаціях.
Матеріали ІТ-студій розміщено у вільному доступі на електронній платформі за посиланням: https://it-osvita.diia.gov.ua/ , можливості якої дозволяють гнучко формувати навчальну траєкторію з модулів різних змістових ліній для різних циклів освіти відповідно до обраної модельної або навчальної програми.
Радимо вчителям початкових класів, вчителів інформатики та учнів загальноосвітніх шкіл зареєструватися на порталі Дія.Освіта в розділі IT-студія за посиланням: https://it-osvita.diia.gov.ua/ .
Корисні посилання:
https://vse.ee/byyd – методичні рекомендації для вчителів інформатики з впровадження «Оновленої інформатики–ІТ-студій»;
https://it-osvita.diia.gov.ua/ – детальна інформація щодо реєстрації користувачів доступна у розділі «Як користуватися платформою»;
https://www.youtube.com/watch?v=rGmW8z4TrcQ – відео-запис публічної презентації проєкту;
https://osvita.diia.gov.ua/policy – політика обробки та захисту персональних даних на сайті Дія.Освіта, де розміщено ІТ-студії.
Комунальний заклад Київської обласної ради «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» ініціює проведення обласного екологічного форуму «Київщина екологічна: злочини війни. Відновлення».
Метою форуму є привернення уваги педагогічної громадськості та учнівської молоді до екологічних проблем, викликаних воєнними діями, визначення шляхів їх вирішення, виховання дбайливого ставлення до навколишнього середовища та природних ресурсів регіону.
До участі запрошується учнівська молодь закладів загальної середньої та позашкільної освіти Київської області.
Детальна інформацію про умови участі у форумі за посиланням:
https://docs.google.com/…/1JdNr0rxreB02hc8exv4I…/edit…
Контактні особи: Інна Пахомова (0662504268), Катерина Покотило (0971213058).
Інформаційна презентація про туберкульоз
Презентація про туберкульоз для дітей
У 2024 громадська організація “Жіноча Ліга” за грантової підтримки Українсько-данського молодіжного дому реалізує проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0”. Цей проєкт було засновано у 2022 у рамках програми “EU4Youth Alumni Network” за підтримки Європейського Союзу.
Проєкт “Girls Diplomatic Academy 2.0 / Академія дипломатії для дівчат 2.0” – це інструмент, завдяки якому дівчата 17-21 років з різним життєвим досвідом можуть отримати експертні знання та навички, які допоможуть їм в майбутньому активно долучитись до сфери формальної та неформальної дипломатії, стати у ній змінотворицями, а також розвинути стійкість до дезінформації та маніпуляцій.
Якими є складові проєкту?
- 10 практично-орієнтованих онлайн-зустрічей з крутими спікерками, спілкування з представницями дипломатичного корпусу України, а також інтерактивні активності на командотворення
- Добірки додаткових ресурсів з кожної теми
- Постійне спілкування та підтримка в спільному чаті
- Навчальний візит до Києва для найбільш старанних випускниць проєкту
- Конкурс ініціатив випускниць проєкту, спрямованих на залучення людей з різноманітним досвідом до сфери формальної та неформальної дипломатії та громадського активізму
- Менторська, організаційна та фінансова підтримка в реалізації 3 найкращих ініціатив
- Можливість взяти участь у стажуванні у міжнародній організації/представництві міжнародної організації в Україні упродовж 1 місяця
Про що ми будемо говорити у рамках проєкту?
- Вступ до дипломатії. Лідерство. Визначення пріоритетів та цілей (6 квітня з 10:00 по 13:00)
- Розвиток та здобутки української дипломатії (13 квітня з 10:00 по 13:00)
- “Чоловічий клуб” або чи є місце для жінок у сфері дипломатії? (27 квітня з 10:00 по 13:00)
- Дипломатичний протокол та ефективна комунікація на міжнародній арені (4 травня з 10:00 по 13:00)
- Роль Ради Європи в захисті прав людини (18 травня з 10:00 по 13:00)
- Європейський Союз: Куди ми прямуємо та навіщо? (25 травня з 10:00 по 13:00)
- НАТО та безпековий порядок денний України (8 червня з 10:00 по 13:00)
- ООН: рудимент попереднього десятиліття чи живий організм? (15 червня з 10:00 по 13:00)
- Культурна та молодіжна дипломатія (29 червня з 10:00 по 13:00)
- Як потрапити у сферу міжнародних відносин та дипломатії? (6 липня з 10:00 по 13:00)
Для кого цей проєкт?
- для дівчат 17-21 років з усіх куточків України
- для дівчат, що здобувають освіту в коледжі або університеті на спеціальності, не пов’язаній з міжнародними відносинами (наприклад, вивчають історію Давнього Сходу, геодезію, туризм, менеджмент, економіку підприємства, біотехнології, тощо)
- для амбітних, активних дівчат, які цікавляться сферою дипломатії та міжнародних відносин і готові стати змінотворицями у ній
- для дівчат, що мають бажання якісно розширити своє коло спілкування та потрапити в середовище таких же амбітних, активних та вмотивованих людей
Для участі у проєкті зацікавленим дівчатам потрібно:
- до 23:59 24 березня 2024 заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/RmcxjG28ohG2GPht8
Детальніше з проєктом можна ознайомитись в офіційному Instagram-акаунті: https://www.instagram.com/gda.ua/.
Шановні керівники шкіл та заступники!
Громадська організація «ГО ГЛОБАЛ» засвідчує Вам свою повагу та рада презентувати Catch-up проєкт для початкової школи, спрямований на надолуження освітніх втрат, що виникли через повномасштабну війну в Україні та, як наслідок, вплинули на перебіг освітнього процесу у школах. Catch-up primary реалізується коштом та у партнерстві з UNICEF, має на меті проведення занять для 6 000 учнів початкових класів у Чернігівській та Київській областях, у тому числі на територіях, що найбільше постраждали від бойових дій. Програма реалізується з метою заповнення прогалин у навичках читання, письма та лічби.
Основна мета проєкту:
Реалізація програми надолуження освітніх втрат, яка зосереджена на поліпшенні навичок читання, письма та лічби учнів початкової школи з метою усунення прогалин в їхньому навчанні та забезпечення відповідності знань дітей до затвердженої програми Міністерством освіти і науки відповідно до класу.
Catch-up від GoGlobal це:
Удосконалена модель наздоганяючого навчання у співпраці з учителями, батьками та шкільною громадою для надання комплексної підтримки, адаптованої до потреб учнів початкових класів у навчанні грамоти та рахунку.
- Покращення розуміння прочитаного, словникового запасу, навички письма та математичних здібностей учнів за допомогою цілеспрямованих втручань.
- Гейміфіковане навчання з використанням ІТ-рішень.
- Сприяння позитивного навчального середовища, яке підвищує впевненість учнів, їхню мотивацію та ентузіазм до навчання грамоти й математики.
- Сприяння розвитку у майбутніх педагогів педагогічних навичок, емпатії та розуміння різноманітних навчальних потреб.
- Можливість для вчителів долучитися до проєкту за підтримки Міністерства освіти та науки й міжнародної організації UNICEF і отримати важливі знання, уміння та навички ефективного навчання з подальшим отриманням сертифіката підвищення кваліфікації.
- Під час навчання на базі літнього табору матимуть змогу взаємодіяти з фахівцями в педагогічній сфері від GoGlobal та студентами, надавши останнім практичні рекомендації з власного педагогічного досвіду для їх подальшого професійного становлення.
Очікувані результати:
- Розроблено 6 програм компенсаційного навчання з читання та математики.
- Розроблена LMS Дистанційна платформа та ігровий застосунок.
- До проєкту залучено 6000 учнів, 300 вчителів, 100 студентів.
- Навчальні програми та ІТ рішення інтегровані в систему ВШО, погоджені грифом МОН та масштабовані на всю Україну.
У свою чергу, для втілення даного проєкту, потребуємо Вашого активного залучення для вирішення наступних питань:
- Налагодження взаємовигідної співпраці в рамках програми надолуження навчання.
- Залучення адміністрації школи з метою налагодження успішної співпраці з учителями початкових класів в рамках узгодження програми надолуження відставання зі шкільною програмою та навчальним планом.
- Підтримка в ознайомленні вчителів з моделлю наздоганяючого навчання та проведенні тренінгів з підвищення кваліфікації, на яких вчителі матимуть змогу опанувати ефективні стратегії викладання, навички диференційованого навчання та методи оцінювання.
- Сприяння у втіленні проєкту та його масштабування.
Запрошуємо Вас доєднатися до зустрічі на платформі ZOOM, для обговорення нашої з Вами співпраці, а саме:
- Представлення презентації проєкту та його деталей, надання розгорнутих та змістовних відповідей на всі ваші питання.
- Визначення відповідальної особи з адміністративного персоналу школи з метою полегшення комунікації протягом проєкту.
Пропонуємо обрати зручний для Вас час зустрічі, яка відбудеться 07.02.2024, в часовому проміжку з 14:00 до 17:00 та надати зворотній звʼязок до 18:00 05.02.2024.
Посилання на зустріч надішлемо додатково окремим листом.
Ми будемо вдячні за нагоду детальніше обговорити, як саме максимально ефективно реалізувати Catch-up ініціативу, щоб забезпечити вчителям всебічну підтримку і супровід при використанні наших програмних продуктів.
У разі потреби отримати додаткову інформацію, готові її надати за телефоном: +38097 392 65 07 або пишіть на наш email: o.minenko@goglobal.com.ua.
Запрошуємо вчителів та методистів соціальної і здоров’язбережувальної галузі приєднатися до регіональної зустрічі із авторкою підручників і посібників видавництва “Ранок” Оленою Шиян.
Вебінар відбудеться у вівторок, 30 січня, о 16:00.
Тема: Інтегрований курс «Здоровʼя, безпека та добробут від видавництва «Ранок»: переваги, перспективи, методична підтримка»
Реєстрація учасників і місце для попередніх питань тут :
https://forms.gle/CGzTmQgtCME71GZd6
Усі зареєстровані слухачі отримають сертифікат учасника!
Покликання для входу :
https://us06web.zoom.us/j/82016019404?pwd=T4EKKqHbvLQQvzD9rLX5kd5ywaUj3L.1
За додатковими консультаціями можна звертатися до «Методичної Служби Ранок» metodsl@ranok.com.ua
Створюємо нову українську освіту разом!